Rumi Fest

Maija Fogele

maija_bMaija Fogele ir dzimusi 1997. gadā Dobelē. Jau no 8 gadu vecuma sāk apgūt flautas spēli Juglas mūzikas skolā pedagoģes Ivetas Larinas vadībā.

Kopš 2007. gada ļoti veiksmīgi un aktīvi piedalās dažādos konkursos gan Latvijas, gan starptautiskā līmenī. Maija ir vairākkārtēja Latvijas pūtēju un sitamo instrumentu konkursa laureāte flautas klasē, kā arī konkursā “Talanti Latvijai” un starptautiskajā konkursā “Jaunais flautists”. Maija ir ieguvusi pirmo vietu 10. Eiropas mūzikas gran-prix konkursā “Mendelsona Kauss” Taurizano, Itālijā, pirmo vietu arī A. Ebersta flautistu konkursā “Novi Sad” Serbijā un guvusi atzinību kā visjaunākā fināliste 12. Starptautiskajā konkursā Kjerī, Itālijā.

Maija piedalās ne tikai konkursos, bet arī kā soliste dažādos koncertos un ir ansambļa dalībniece. Ir dziedājusi solo kopā ar orķestri diriģenta Andra Veismaņa vadībā, koncertējusi kopā ar Latvijas Universitātes pūtēju orķestri diriģenta Jāņa Puriņa vadībā, kā arī ar kamerorķestri “Armonico” Normunda Dreģa vadībā.

 

 

Video