Galerija

30.09.2016 – 02.10.2016

Rietumu un Austrumu tikšanās vieta eksistē ne tikai kā ģeogrāfisks punkts kartē, tā ir vieta katra cilvēka dvēselē, kur prāts satiekas ar jūtām, kur harmoniski līdzās pastāv domas un emocijas.
Māksla, mūzika un dzeja spēj vienot mūs visus – gan Rietumos, gan Austrumos dzīvojošus, audzinātus dažādās tradīcijās, runājošus dažādās valodās, daudzpusīgus, atšķirīgus un īpašus.
Mēs visi esam Zemes bērni, tāpēc, lai šis rudens mūzikas notikums ļauj mums sajust to, kas mūs vieno – mīlestība uz tuvāko, šīs pasaules skaistums, mūsu jūtu un pārdzīvojumu dziļums, iedvesma un prieks.
Mē aicinām jūs izbaudīt šos brīnišķīgos mūzikas un kultūras svētkus, kas tradicionāli nu jau trešo reizi notiek viesmīlīgajā Latvijas galvaspilsētā Rīgā.

>> Skatīt bildes

 
 


25./26./27. Septembris 2015

Šogad festivālā piedalīsies 19 mūziķi no Latvijas, Igaunijas, Lietuvas, Grieķijas, Francijas, Irānas, Turcijas un Izraēlas, kas izpildīs pasaules mūziku, tradicionālo tautas mūziku un etnomūziku. Koncertos varēs dzirdēt senus Austrumu mūzikas instrumentus, tādus kā kamanča, santurs, tanburs, duduks, nejs, dafs un daudzi jo daudzi citi.

Koncertu apmeklētāji varēs piedalīties bezmaksas meistarklasēs Ebru (turku tehnika gleznošanā uz ūdens) un nodoties baudījumam, ko sniegs mākslinieces Irinas Trumpeles gleznu izstāde un unikālas fotogrāfijas no tālajiem, bet tajā pašā laikā tik tuvajiem Austrumiem.
>> Skatīt bildes


26./27./28. Septembris 2014

Pirmais starptautiskais mistiskās mūzikas festivāls “Mūžības pieskāriens” tiek rīkots par godu izcilā persiešu dzejnieka un mistiķa Džalāluddīna Rūmī dzimšanas dienai. Rūmī ir vienlīdz pazīstams un atzīts kā Austrumos, tā Rietumos. Festivālā skanēs mūzika tādu retu mūzikas instrumentu izpildījumā, kā tabla, sitāra, dafs, nejs, saroda, džamba. Festivālā piedalīsies mūziķi no 8 pasaules valstīm, Austrumu un Rietumu mūzikas profesionāļu sniegums ļaus gremdēties mūzikas burvības valstībā un iedziļināties izjustas spēles mistikā. >> Skatīt bildes