Dalībnieki
Alpers Akčajs
Alpers Akčajs, tālu aiz Turcijas robežām pazīstams dejotājs, dzimis Stambulā, Stambulas universitātē ieguvis maģistra grādu gaismas komunikācijā un dizainā. Dejotājs nepārtraukti pilnveidojas, slīpējot ķermeņa pārvaldīšanas mākslu dejā un piedaloties dažādos semināros, meistarklasēs un mūsdienu dejas skolu nodarbībās.
Anatolijs Lomonosovs
Anatolijs Lomonosovs ir labi pazīstams Baltijas un Polijas mūziķu aprindās. Viņš pirmais Lietuvā sāka spēlēt cītaru, kopš 1981. gada viņš uz cītaras izpilda klasisko Ziemeļindijas mūziku.
Antons Trocjuks
Antons Trocjuks izglītību ir ieguvis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā un Nikolaja Rimska-Korsakova mūzikas koledžā Sanktpēterburgā.
Artūrs Cingujevs
Artūrs Cingujevs ir piedalījies koncertos un festivālos Baltijas valstīs, Vācijā, Francijā, Polijā, Zviedrijā, Holandē, Čehijā, Slovākijā, Šveicē un Krievijā. Viņš ir vadījis meistarklases Krievijā, Šveicē, kā arī Latvijā.
Dainis Tenis
Dainis Tenis (dzimis 1992. gada 21. jūnijā) – jaunās paaudzes latviešu pianists. 2004. gadā sācis mācības Pārdaugavas mūzikas skolā Signes Docītes klasē; strauji progresējot, pianists ieguva augstāko novērtējumu konkursā “Talants Latvijai 2007”, pēc kura nolēma saistīt savu nākotni ar mūziku.
Hamidreza Rahbaralams
Nepārspējamais dafa spēles virtuozs Hamids Rahbaralams no Šīrāzas (Irāna) Latvijā ir uzstājies jau vairākkārt, un ik reizi zāles ir skatītāju pilnas, līdzīgi kā tas ir arī viņa koncertos Irānā, Taizemē, Indijā, Turcijā.
Harabat Ansambļ
Mūzikas grupu “Harabat Ansambļ” veido Sanktpēterburgas mūziķi Oļegs Zaslavskis (ģitāra, tambura, sazs, dafs, doira, vokāls), Grigorijs Jegorkins (stiki) un Andrejs Kuļomins (bajāns). Ar grupu sadarbojas šobrīd Minskā dzīvojošais kurdu mūziķis un komponists Masuds Talebani (sitāra, dafs, tombaks). Ansamblis ir dibināts 2010. gada oktobrī.
Liliana Langsepa
Mākslinieces muzikālās karjeras sākums saistīts ar Rietumu klasisko mūziku ‒ klavieru spēli, mūzikas teoriju un kordiriģēšanu.
Maija Fogele
Maija ir dzimusi 1997. gadā Dobelē. Jau no 8 gadu vecuma sāk apgūt flautas spēli Juglas mūzikas skolā pedagoģes Ivetas Larinas vadībā.
Mohammads Rasouli
Mohammads Rasouli ir viens no nedaudzajiem Rietumos atzītajiem niedru flautas – neja – spēles meistariem. Nejs ir viens no senākajiem Persijas mūzikas instrumentiem, kura vēsture aizsākās jau ilgi pirms mūsu ēras.
Mohsens Hoseini
Mohsens Hoseini ir dzimis 1982. gadā Ziemeļirānā, Golestānas provincē. Taras un sitāras spēli (persiešu mūzikas instrumenti) viņš aptuveni 14 gadus apguva slavenu persiešu meistaru Fariborza Aziza un Keivana Saketa vadībā.
Sauļus Petreikis
Sauļus Petreikis – talantīgs jaunais izpildītājs – brīnišķīgi spēlē tauri, un dažādu tautu pūšamos instrumentus: indiešu bansuri, persiešu neju, dažādas ķīniešu flautas, ķeltu stabules, vairākus Dienvidāfrikas instrumentus, armēņu duduku, austrāliešu didžeridu un vēl daudzus citus.
Valters Pūce
Valters Pūce absolvējis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, kur studējis pie Daces Pūces, Māra Villeruša un Eleonoras Testeļecas. Valters mācījies arī Fēliksa Mendelsona Bartoldi Mūzikas un mākslas augstskolā Leipcigā pie profesora Pītera Brunsa.