Rumi Fest

Dalībnieki

alper_sAlpers Akčajs

Alpers Akčajs, tālu aiz Turcijas robežām pazīstams dejotājs, dzimis Stambulā, Stambulas universitātē ieguvis maģistra grādu gaismas komunikācijā un dizainā. Dejotājs nepārtraukti pilnveidojas, slīpējot ķermeņa pārvaldīšanas mākslu dejā un piedaloties dažādos semināros, meistarklasēs un mūsdienu dejas skolu nodarbībās.

 

>> Vairāk par izpildītāju

 


lomonosov_sAnatolijs Lomonosovs

Anatolijs Lomonosovs ir labi pazīstams Baltijas un Polijas mūziķu aprindās. Viņš pirmais Lietuvā sāka spēlēt cītaru, kopš 1981. gada viņš uz cītaras izpilda klasisko Ziemeļindijas mūziku.

 

>> Vairāk par izpildītāju

 


Antons TrocjuksAntons Trocjuks

Antons Trocjuks izglītību ir ieguvis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā un Nikolaja Rimska-Korsakova mūzikas koledžā Sanktpēterburgā.

 

>> Vairāk par izpildītāju

 


Artūrs CingujevsArtūrs Cingujevs

Artūrs Cingujevs ir piedalījies koncertos un festivālos Baltijas valstīs, Vācijā, Francijā, Polijā, Zviedrijā, Holandē, Čehijā, Slovākijā, Šveicē un Krievijā. Viņš ir vadījis meistarklases Krievijā, Šveicē, kā arī Latvijā.

 

>> Vairāk par izpildītāju

 


dainis_sDainis Tenis

Dainis Tenis (dzimis 1992. gada 21. jūnijā) – jaunās paaudzes latviešu pianists. 2004. gadā sācis mācības Pārdaugavas mūzikas skolā Signes Docītes klasē; strauji progresējot, pianists ieguva augstāko novērtējumu konkursā “Talants Latvijai 2007”, pēc kura nolēma saistīt savu nākotni ar mūziku.

 

>> Vairāk par izpildītāju

 


hamid_sHamidreza Rahbaralams

Nepārspējamais dafa spēles virtuozs Hamids Rahbaralams no Šīrāzas (Irāna) Latvijā ir uzstājies jau vairākkārt, un ik reizi zāles ir skatītāju pilnas, līdzīgi kā tas ir arī viņa koncertos Irānā, Taizemē, Indijā, Turcijā.

 

>> Vairāk par izpildītāju

 


harabat_sHarabat Ansambļ

Mūzikas grupu “Harabat Ansambļ” veido Sanktpēterburgas mūziķi Oļegs Zaslavskis (ģitāra, tambura, sazs, dafs, doira, vokāls), Grigorijs Jegorkins (stiki) un Andrejs Kuļomins (bajāns). Ar grupu sadarbojas šobrīd Minskā dzīvojošais kurdu mūziķis un komponists Masuds Talebani (sitāra, dafs, tombaks). Ansamblis ir dibināts 2010. gada oktobrī.

 

>> Vairāk par izpildītāju

 


lilian_sLiliana Langsepa

Mākslinieces muzikālās karjeras sākums saistīts ar Rietumu klasisko mūziku ‒ klavieru spēli, mūzikas teoriju un kordiriģēšanu.

 

>>  Vairāk par izpildītāju

 


maija_sMaija Fogele

Maija ir dzimusi 1997. gadā Dobelē. Jau no 8 gadu vecuma sāk apgūt flautas spēli Juglas mūzikas skolā pedagoģes Ivetas Larinas vadībā.

 

>>  Vairāk par izpildītāju

 


momad_sMohammads Rasouli

Mohammads Rasouli ir viens no nedaudzajiem Rietumos atzītajiem niedru flautas – neja – spēles meistariem. Nejs ir viens no senākajiem Persijas mūzikas instrumentiem, kura vēsture aizsākās jau ilgi pirms mūsu ēras.

 

>>  Vairāk par izpildītāju

 


mohsen_sMohsens Hoseini

Mohsens Hoseini ir dzimis 1982. gadā Ziemeļirānā, Golestānas provincē. Taras un sitāras spēli (persiešu mūzikas instrumenti) viņš aptuveni 14 gadus apguva slavenu persiešu meistaru Fariborza Aziza un Keivana Saketa vadībā.

 

>>  Vairāk par izpildītāju

 


saulius_sSauļus Petreikis

Sauļus Petreikis – talantīgs jaunais izpildītājs – brīnišķīgi spēlē tauri, un dažādu tautu pūšamos instrumentus: indiešu bansuri, persiešu neju, dažādas ķīniešu flautas, ķeltu stabules, vairākus Dienvidāfrikas instrumentus, armēņu duduku, austrāliešu didžeridu un vēl daudzus citus.

 

>> Vairāk par izpildītāju

 


valter_sValters Pūce

Valters Pūce absolvējis Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolu un Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmiju, kur studējis pie Daces Pūces, Māra Villeruša un Eleonoras Testeļecas. Valters mācījies arī Fēliksa Mendelsona Bartoldi Mūzikas un mākslas augstskolā Leipcigā pie profesora Pītera Brunsa.

 

>> Vairāk par izpildītāju